fbpx

W piątek 12 kwietnia o godzinie 17 zapraszamy na Dzień Otwarty wszystkich kandydatów na rok szkolny 2024/25 zainteresowanych nauką w naszym liceum.

Podczas spotkania dowiecie się więcej na temat wartości LOFS, poznacie naszych wspaniałych nauczycieli i zwiedzicie siedzibę. Przygotowaliśmy również dla Was fantastyczne warsztaty:

Escape room „Tajemnicze Zaginięcie”: Nauczycielka historii Magdalena Stępień pracuje w renomowanym prywatnym liceum. Jest osobą bardzo lubianą i szanowaną, zarówno przez uczniów szkoły, jak i nauczycieli. Umiejętnie wzbudza w uczniach chęć do nauki i zamiłowanie do historii. Dnia 2 maja 2023 roku pani Stępień znika w tajemniczych okolicznościach. Dyrektor szkoły zwraca się do uczniów, młodych detektywów, z prośbą o rozwiązanie zagadki tajemniczego zniknięcia nauczycielki. Czy pani Stępień się odnajdzie? Kto stoi za jej zniknięciem? Czy młodzi detektywi zdążą na czas rozwiązać zagadkę?

„Czy świat jest taki, jak mi się wydaje?”: Od czego zależy, jak postrzegamy rzeczywistość? Dlaczego każdy może inaczej zinterpretować tę samą wypowiedź? Co zniekształca odbiór faktów? Porozmawiamy o tym, co wpływa na nasz odbiór informacji.

Jednocześnie odbędą się warsztaty dla rodziców: „Edukacja przyszłości zaczyna się dzisiaj”, podczas których dowiecie się Państwo, co wspólnego ma zespół Kombii z kompetencjami przyszłości oraz jak to się łączy z naszym liceum.

W programie także sesja Q&A.

Wypełnij FORMULARZ i już teraz zarejestruj się na nasze spotkanie (liczba miejsc ograniczona)!