fbpx

Decyzja o wyborze odpowiedniego liceum to jedno z najważniejszych wyzwań, przed jakimi stają młodzi ludzie i ich rodziny. Wybierając szkołę średnią, decydujemy nie tylko o miejscu nauki, ale także o środowisku, które kształtuje kompetencje społeczne i komunikacyjne. Nasze liceum stawia na wszechstronny rozwój uczniów, oferując im solidne podstawy do dalszego kształcenia oraz przyszłych sukcesów zawodowych i osobistych.

Spotkanie Informacyjne i Warsztaty – Poznaj Naszą Szkołę

Aby przybliżyć Państwu naszą ofertę edukacyjną i pokazać, dlaczego warto wybrać nasze liceum, serdecznie zapraszamy na spotkanie online, które odbędzie się w piątek 14 czerwca o godzinie 17:00. Spotkanie to będzie podzielone na dwie części, umożliwiając kompleksowe zapoznanie się z naszą szkołą oraz udział w ciekawych warsztatach. 

🔴 ZAPISZ SIĘ I DOŁĄCZ DO NASTUTAJ

→ 17:00 – 17:30 – Spotkanie Informacyjne: 15 Powodów, dla Których Warto Wybrać LOFS

W pierwszej części spotkania przedstawimy najważniejsze atuty naszej szkoły. Zaprezentujemy nasze innowacyjne podejście do nauczania, wyjątkowe programy edukacyjne oraz oryginalne projekty, w które angażują się nasi uczniowie. Opowiemy również o licznych osiągnięciach naszych podopiecznych, które potwierdzają wysoką jakość edukacji w naszym liceum.

→ 17:30 – 18:30 – Warsztaty z Psycholog Magdaleną Trepczyńską: „Mózg w Akcji: Jak Działa Pamięć?”

Po części informacyjnej zapraszamy na inspirujące warsztaty prowadzone przez psycholog Magdalenę Trepczyńską. Podczas tego spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak funkcjonuje ludzka pamięć oraz poznają techniki poprawy pamięci. Ekspertka przybliży, jak nasz mózg przetwarza i przechowuje informacje, co może być niezwykle pomocne zarówno w nauce, jak i w codziennym życiu. Warsztaty te są wyjątkową okazją do zgłębienia tajników ludzkiego umysłu i zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce.

Dołącz do Nas!

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w naszym spotkaniu. Jesteśmy przekonani, że będzie to doskonały początek naszej wspólnej, długotrwałej współpracy w LOFS. To wydarzenie nie tylko pozwoli Państwu lepiej poznać naszą ofertę edukacyjną, ale również umożliwi zdobycie wartościowej wiedzy, która może znacząco wpłynąć na sukcesy edukacyjne i życiowe młodzieży oraz jej bliskich.

🔴 ZAPISZ SIĘ I DOŁĄCZ DO NASTUTAJ

Do zobaczenia online!